90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

Distanční vzdělávání pro děti v povinném předškolním vzdělávání

Aktualizováno: 21.10.2020 10:39

Vážení rodiče, zákonní zástupci, 
na základě sběru dotazníků v předškolních třídach jsme zmapovali Vaše  monžosti v ohledu na  povinné distanční vzdělávání u předškolních dětí. Rodičům, kteří uvedli, že mají v domácím prostředí možnost využití tiskátrny, připojení k internetu a vlastní pc nebo tablet, jsme rozeslali vzdělávací materiál na emailové adresy. Pro ostatní rodiče, kteří nemají tuto možnost jsme zřídili odběrné místo pro vyzvednutí vzdělávacího materiálu. Odběrným místem je rampa u školní kuchyně (příjezd na parkoviště u hospodářského pavilonu z ulice Západní). Na tomto místě v kartonové krabici naleznete vzdělávací materiál. Odběr možný každý den v jakoukoliv dobu, přístup k odběrnému místu není nijak omezen. 

Budeme rádi, pokud nám po podzimních prázdninách poskytnete zpětnou vazbu prostřednictvím hodnotícího listu, který je součástí vzdělávacího materiálu. Přejeme pevné zdraví a v mateřské škole 2.11.2020 opět na viděnou. 

Za kolektiv 90. mateřské školy Plzeň, 
Bc. Veronika Vomáčková - ředitelka MŠ

 

Odkaz na mluvenou pohádku, která je součástí distančního vzdělávání:

https://www.youtube.com/watch?v=Feiht-gMmUgPřejeme pevné zdraví 

Soubory ke stažení:
draci - vzdělávací nabídka.pdf
90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení