90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

Informace pro rodiče - komunikační systém školy po dobu omezení v souvislosti s epidemií koronaviru

Aktualizováno: 19.03.2020 11:31
Vážení rodiče, 
v současné chvíli jsme z důvodu epidemie COVID-19 zavedli změnu v  informačním a komunikačním systému mezi zákonnými zástupci a ředitelstvím školy. Naším záměrem je maximálně omezit šíření nákazy a proto upřednostňujeme zejména telefonickou a emailovou komunikaci, abychom minimalizovali osobní kontakt.

Pro Vaše potřeby můžete využít mobillního čísla na ředitelku školy Bc. Veroniku Vomáčkovu (722 919 900) nebo emailové schránky vomackovave@ms90.plzen-edu.cz a to v časech od 8:00 do 17:00 hodin ve všední dny. Na veškeré dotazy Vám rádi odpovíme. 

Dále chceme informovat, že ředitelství školy aktivně zasílá aktualizace k současné situaci a dění v ČR ve vztahu k provozu mateřské školy emailem zákonným zástupcům, kteří dali souhlas s využitím jejich emailových schránek pro tyto účely. V případě, že prozatím nezískáváte tyto informace a měli byste o ně zájem, kontaktujte ředitelku MŠ na emailové adrese výše uvedené. 

V případě nutnosti osobního setkání si v neodkladných případech sjednejte osobní schůzku po domluvě předem. V případě osobního setkání Vás žádáme o vstup do budovy mateřské školy pouze v ochranných pomůckách nařízených vládou ČR. (rouška, šátek přes nos a ústa aj.) 

Děkujeme za Vaši ohleduplnost, s pozdravem kolektiv 90. MŠ
90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení