90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

Informace rodičům o výskytu covid pozitivity u dětí ze tříd Ovečky, Myšky a Zající

Aktualizováno: 18.02.2021 14:50

Vážení zákonní zástupci, 
dovolte mi Vás informovat, že výrazný nárůst pozitivních nálezů u předškolních dětí vnámáme i v naší mateřské škole. Zpráva je prozatím pouze informativní, pokud bychom byli informování o změnách, které by případně vyvodily povinnou domácí karanténu dětí a výzvu k hromadnému testování třídy, byli byste okamžitě informováni smskou nebo emailem (vycházíme z dat, které uvádíte ve Školním programu, prosím ověřte si, že jste na těchto kontaktech stále dostupní). 

Oznámení třída Zající:

Ve třídě Zajíců byla včera tj. 17.2.2021 a dnes 18.2.2021 nahlášena pozitivita u dvou dětí, které však mají dostatečně dlouhou absenci v mateřské škole (více jak 5 dní), na tomto základě neohrozily nijak kolektiv a provoz třídy NENÍ OMZEN ani PŘERUŠEN. Zpráva slouží pouze informativně.

Oznámení třída Oveček, Myšek:

Vě třídě Oveček a Myšek došlo dnes k ohlášce pozitivně testovaných rodičů, kteří námi byli naurgování k zajištění otestování dětí, abychom mohli zajistit případná opatření k dalšímu šíření nákazy. Sourozenci docházející do bou zmíněných tříd byli naposledy v mateřské škole včera tj. 17.2.2021, proto nelze vyvrátit možnost, že bude třída uzavřena do karatény. Vezměte prosím na vědomí případné následky a s informací pracujte svědomitě. Není zcela vyloučeno, že Vaše dítě není bezříznakovým přenašečem. Až se dozvíme výsledky testů, budete dál obeznámeni s následujícím postupem. Pokud dojde k přerušení provozu tříd a budou Vaše děti uzavřeny do domácí karantény, zajistí KHS Plzeň výzvu k hromadnému testování dětí. 
Provoz třídy prozatím NENÍ OMEZEN ani PŘERUŠEN.

 

Děkuji za pochopení celé situace, v ohledu na vývoj nemoci v ČR není možné těmto často se opakujícím situacím předcházet. 

Veronika Vomáčková, ředitelka MŠ

 

 

90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení