90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření školského zařízení

Aktualizováno: 26.03.2020 14:22
Vážení rodiče dobrý den, 
přikládáme Vám informaci, která je velice podstatná pro ty z Vás, kteří čerpají OČR nebo čerpání teprve zahájí. ČSSZ vydalo nový výkaz, který je  k OČR, ale je více specifikován v ohledu na situaci, kdy se snažíme každý jednat nejlépe jak umíme a samozřejmě tak, aby to pro naše rodiny bylo co nejvíce finančně výhodné. Z důvodu, že je možné OČR nastavovat individuálně dle potřeb žadatele o dávku, byl vytvořen tento výkaz.
Bude v něm velice přehledně uvedeno pro stranu zaměstnavatele i příslušných úřadů, kdy jste skutečně pracovali a kdy čerpali OČR. Tento dokument je platnou přílohou od dnešního dne, proto si ho prosím vytiskněte a vyplněný za měsíc březen předejte zaměstnavateli. Na tomto dokumentu není třeba žádné potvrzení z naší strany, tento dokument vyplňuje pouze ten, kdo OČR čerpá. Je to příloha žádosti o OČR, kterou jste ode mne již získali (nebo teprve získáte) :-)

S pozdravem Bc. Veronika Vomáčková

zavřít
Soubory ke stažení:
vpduvz.pdf
90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení