90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

Zahájení provozu mateřské školy od 2.11.2020

Aktualizováno: 26.10.2020 18:26

Vážení zákonní zástupci,

mateřská škola opět zahájí svůj provoz ode dne 2.11.2020. Z důvodu, že personál nebude i přes veškeré opatření v plném obsazení, chtěli bychom požádat rodiče na rodičovských dovolených, zda by zvážili nutnost nástupu jejich dítěte do mateřské školy. Velice by nám pomohlo minimalizovat počty při odpoledním pobytu v mateřské škole. 
Dále chceme apelovat na důslednost a každodenní kontrolu zdravotního stavu Vašich dětí. V případě, že dítě bude projevovat známky jakéhokoliv onemocnění, nebude možné takové dítě do mateřské školy přijmout. 

V případě, že jste na rodičovské dovolené a máte v MŠ dítě s povinným předškolním vzděláváním je nutná docházka od 8:00 do 12:00. Odpolední pobyt v mateřské škole povinný není a dítě si můžete odvádět po obědě.

Přejeme, ať je všechno brzy za námi... hodně zdraví Vám všem a děkujeme za Vaší vstřícnost a ochotu, které si velice vážíme.

S pozdravem Bc. Veronika Vomáčková

90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení