90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

MyškyTřída Myšky

 

Třídní učitelky: JiřinaŠtádlerová,Šárka Tomešová
Třídní telefon : 721 024 173

Provozní doba naší třídy: 7,00-16,30 h.

seznam dětí 2016/2017

Naše motto:

 

Žádná myška není hloupá,
co je k jídlu, všechno schroupá.
Oříšky a koblížky,
to je něco pro myšky


ŠVP: Putování nad korunami stromů

TVP: "Letem,světem,...

Třídní vzdělávací program je zpracován do integrovaných bloků.Bloky vy sobě zahrnují různá témata,odvíjející se od jednotlivých ročních období,kulturních tradic,poznávání světa,praktických životních situací,se kterými se děti potkávají.Časový prostor pro jednotlivé bloky je flexibilní,otevřený a volný pro vstup dětí a tvořivost učitelky.Naše třída se bude zaměřovat na sport a turistiku,budeme také pečovat o bylinkovou zahrádku.

 

   

SE SLUNÍČKEM DO SVĚTA

 

 

     

    ČERVEN

1.6.-divadlo Kolem-Pohádky z klobouku-50,kč

14.5.-Zahradní slavnost-16,00h

22.6.-Bublinková show-dopoledne na zahradě-130,kč

Škola v přírodě

21.5.

Včera jsme přijeli v pohodě,vlak a přestup na autobus dopadl dobře.Ubytovali jsme se,prozkoumali okolí  a po obědě jsme šli na malou túru se soutěžemi.Jídlo je  výborné.

22.5.

Dnes po snídani,kde byly "švédské stoly" a mírně řečeno jsme se přecpali,jsme v lese stavěli indiánské týpí z přírodního materiálu .Po obědě jsme "vyběhli"na Špičák,zahráli tam hry a šli na večeři.Po večeři jsme měli indiánský nástup,zhonotili jednotlivé kmeny,co se komu za celý den povedlo.po vykoupání jsme pěkně usnuli.

23.5.

Středeční den jsme opět v jídelně začali moc dobrou snídaní.Vyzvedli jsme si balíček a vyrazili na celodenní výlet. Krásnou procházkou jsme došli na Čertovo jezero,pokračovali jsme na Černé jezero.Během přechodu nám trochu sprchlo,ale schovali jsme se a poobědvali řízeček.Po celé trase jsme hráli na indiány,schovávali se v lese před nepřítelem,hledali poklad.Dorazili jsme po 11-ti kilometrech do hotelu ,převlékli se a šli jsme si zatancovat pár tanečků do herny.Po večeři jsme opět hodnotili výkony jednotlivých kmenů a dostali za to odměnu.Těšíme se na zítřek.Dobrou noc!

24.5.

Poslední den! Dopoledne jsme si hráli v lese.Po obědě začalo ukrutně pršet,takže jsme si v herně vyrobili indiánskou čelenku  a čekali jsme na příchod velkého Šamana.Po příchodu Šamana jsme si kolem ohně zatancovali tanec a čekali na poklad.Každý kmen vyčaroval svůj poklad,rozdělili jsme si ho ,zatančili na indiánské diskotéce a šli se vykoupat a balit.Zítra se těšíme domů!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení