90. MŠ Plzeň 90. MŠ Plzeň Home Kontakt Třída - Berušky Třída - Ježci Třída - Myšky Třída - Ovečky Třída - Veverky Třída - Zajíci Aktuality

      Třída Veverky

 
Třídní učitelé:
Bc. Veronika Vomáčková

Asistent pedagoga:

Martina Fuchsová

 
Třídní telefon : 720 653 410

Provozní doba naší třídy: 7,00 - 15,30
(ráno i odpoledne se děti scházejí a rozcházejí ve třídě Berušek) 

                    ŠVP:  Putování nad korunami stromů

 

Květen

Škola v přírode 1. den

Zdravíme všechny rodiče a rodinné příbuzné. Po příchudu do hotelu jsme se ubytovali a šli se najíst dobréh jídla. Po obědě chvilku odpočinek, kdy bylo třeba nabrat sílu na nadcházející vycházku do okolí, kde jsme hledali vhodná místa na nadcházející plánované hry a soutěže :) Po návratu na nás čekala teplá večeře a po ní jsme všichni společně slavnostně na zahradě hotelu zahájili školu v přírodě oblečením indiánskch triček a indiánským tancem.

Nyní všichni bez pláče spinkají! :)   

 

Škola v přírodě 2. den

Krásné probuzení do slunného šumavského rána nám dobilo energii na další den. Druhý den indiánského pobytu nás čekalo těžké zdolání místního kopce, který ne každý zvládne. Po dopolední vycházce do blízkého lesa nás čekalo hledání stop, po starých indiánských kmenech. Zhotovení kapradinových ,, indiánských" masek a šatů bylo samozřejmostí. Po dobrém obědě nás čekal výstup na Špičák, zdolání místního kopce. Cesta byla nelehká, místy velmi obtížná, ale všichni jsme to zvládli!! :) Jsme na naše inidáni pišní!! :) Po takém dni bylo jasné, že děti po večeři usnou jako neviňátka :) Těšíme se na zítřejší celoděnní výlet. Další kilometry v nohou :)

 

 

 

 

 

Fotogalerie

90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace - všechna práva vyhrazena © 2009 - 2015
Tvorba www stránek Abcool | Stránky města Plzně | Přihlášení